Nu vă arăt poză, că-i imoral. Dar, se zice din bătrâni că, dacă pisoiul Oleg mănâncă din același blid cu tine, nu faci covid-19!
Acasă Pastile Pastila lui Usca Nu vă arăt poză, că-i imoral. Dar, se zice din bătrâni că, dacă pisoiul Oleg măn
Nu vă arăt poză, că-i imoral. Dar, se zice din bătrâni că, dacă pisoiul Oleg mănâncă din același blid cu tine, nu faci covid-19!