– Tata, dacă toți oamenii ar fi ca tine și toți pisoii ca mine, am trăi într-o lume perfectă și nu ne-am mai dori să plecăm în alta mai bună!…
– Tata, dacă toți oamenii ar fi ca tine și toți pisoii ca mine, am trăi într-o lume perfectă și nu ne-am mai dori să plecăm în alta mai bună!…