Acasă Pastile Pastila lui C.L. Georgescu Fiindcă la această Finală am văzut multă confuzie, ba chiar și o mare dezbinare,

Fiindcă la această Finală am văzut multă confuzie, ba chiar și o mare dezbinare,

0

Fiindcă la această Finală am văzut multă confuzie, ba chiar și o mare dezbinare, că s-a întors român contra român și Messist contra Mbappeist, explic. Când joacă Franța, românul este dator să se întrebe: „Cu cine-ar ține acum Brâncuși?” Și aia e. Că să știți cu cine să țineți data viitoare.



Sursa

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.