E bine că primim fiecare român câte o mie de euro pentru fiecare opinie despre Messi sau despre Mbappe, că altminteri am fi precum copiii de pe maidan care se ceartă pe cartonașe cu jucători.
Acasă Pastile Pastila lui C.L. Georgescu E bine că primim fiecare român câte o mie de euro pentru fiecare opinie despre M