Deja s-a făcut duminică. Postez de sub pătură, deoarece mă prefac că dorm. Ca în fiecare an, vreau să-l surprind pe Moș Crăciun când vine, determinându-l ulterior să dea mai mult!
Deja s-a făcut duminică. Postez de sub pătură, deoarece mă prefac că dorm. Ca în fiecare an, vreau să-l surprind pe Moș Crăciun când vine, determinându-l ulterior să dea mai mult!