După o bere în plus, îl sun pe Klaus:
– La mulți ani! – zic.
– Păi, a trecut Nicolae…
– Știu, te-am felicitat de Ziua Constituției. Zic ăia de la CCR că te pricepi…
După o bere în plus, îl sun pe Klaus:
– La mulți ani! – zic.
– Păi, a trecut Nicolae…
– Știu, te-am felicitat de Ziua Constituției. Zic ăia de la CCR că te pricepi…