Stăteam azi pe terasă la benzinărie. Toți nevaccinați, toți fără mască… Ce să mai zic? Ne terorizam unii pe alții!
Acasă Pastile Pastila lui Usca Stăteam azi pe terasă la benzinărie. Toți nevaccinați, toți fără mască… Ce să
Stăteam azi pe terasă la benzinărie. Toți nevaccinați, toți fără mască… Ce să mai zic? Ne terorizam unii pe alții!