Acasă Pastile Pastila lui Usca Stăteam azi pe terasă la benzinărie. Toți nevaccinați, toți fără mască… Ce să

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.