N-aș fi știut niciodată cum ar fi arătat România dacă ar fi fost condusă de Bobu, Dincă și Postelnicu dacă n-aș fi intrat pe situl antena3. Încă o informație cu care n-am ce face.
N-aș fi știut niciodată cum ar fi arătat România dacă ar fi fost condusă de Bobu, Dincă și Postelnicu dacă n-aș fi intrat pe situl antena3. Încă o informație cu care n-am ce face.