Acasă Pastile Pastila lui Usca În 72 de ore, am intrat și am ieșit de patru ori din carantină. Mișcarea asta de

În 72 de ore, am intrat și am ieșit de patru ori din carantină. Mișcarea asta de

0

În 72 de ore, am intrat și am ieșit de patru ori din carantină. Mișcarea asta de du-te vino ne duce cu gândul la Boleroul lui Ravel! Cred că asta au și urmărit autoritățile…



Sursa

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.