Acasă Pastile Pastila lui C.L. Georgescu Eu pun culpa pentru eșecului aderării României la spațiul Schengen pe seama inte

Eu pun culpa pentru eșecului aderării României la spațiul Schengen pe seama inte

0

Eu pun culpa pentru eșecului aderării României la spațiul Schengen pe seama interlopilor. În ciuda celor mai bune eforturi ale instituțiilor statului, încă nu avem interlopi de calitate, la standarde europene. În zona aceasta mai trebuie lucrat. Încă este delăsare, diletantism.



Sursa

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.