Ce baftă pe Albert NBN, ăla care cântă că-și bagă pula-n Romania, că Stegarul Dac e-n pârnaie, că altfel nu-l vedeam bine. Bine, dacă aveam doi Stegari Daci, altfel ar fi stat lucrurile, sunt sigur. Dar n-avem. Așteptăm să iasă ăsta.
Sursa
Acasă Pastile Pastila lui C.L. Georgescu Ce baftă pe Albert NBN, ăla care cântă că-și bagă pula-n Romania, că Stegarul Da