Acasă Pastile Pastila lui C.L. Georgescu Când n-ai niciun cal în cursă, tradiția și bunul simț zic să ții cu cel mai slab

Când n-ai niciun cal în cursă, tradiția și bunul simț zic să ții cu cel mai slab

0

Când n-ai niciun cal în cursă, tradiția și bunul simț zic să ții cu cel mai slab și încerc din greu să țin cu Marocul, dar la cum joacă echipa asta a Franței e imposibil. Hai să mai câștige și cei mai buni, ce-o să fie, na.



Sursa

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.